Cita heeft de opleiding International Leisure & Event Management aan Breda University of Applied Sciences (BUas) afgerond. Tijdens haar studie ontdekte zij haar passie voor organiseren, structureren en het creëren van betekenisvolle ervaringen. Daarbij ontwikkelde zij een sterk gevoel voor detail, overzicht en gastvrijheid. Binnen Governance People startte Cita bij de Front Office, waar zij de organisatie en werkwijze van dichtbij leerde kennen.
Vanuit die basis groeide zij door naar haar huidige rol als Event & Office Manager. In deze functie is zij verantwoordelijk voor de organisatie en coördinatie van evenementen en draagt zij bij aan een professionele werkomgeving. Met oog voor kwaliteit, structuur en samenwerking zorgt zij ervoor dat evenementen en de dagelijkse kantoororganisatie zorgvuldig en efficiënt verlopen. Cita haalt veel energie uit het combineren van creativiteit, overzicht en persoonlijke aandacht. Zij werkt graag aan evenementen die niet alleen inhoudelijk sterk staan, maar ook qua beleving impact maken. Kunst, cultuur en bijzondere locaties vormen daarbij een belangrijke inspiratiebron.
“Ik geloof dat een goede bijeenkomst meer is dan een strak georganiseerd programma. Juist de combinatie van inhoud, sfeer en persoonlijke aandacht maakt dat mensen zich verbonden voelen en met nieuwe energie naar huis gaan. Datzelfde geldt voor de ervaring van collega's, deelnemers en bezoekers binnen Governance People. Het creëren van die positieve ervaring, groot of klein, geeft mij veel energie.”